Krajalnica introligatorska

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do twardych jak sery. Dobre środki i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na jedzenie jej w prostocie i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny pracownik może zostać szybko wdrożony w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

systemy erp rankingNowy raport agencji IDC dotyczący rynku systemów księgowych ERP w Polsce | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do zastosowania w małym czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w małych cenach. Urządzenie daje się z wielu elementów, które potrafią stać wymienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.