Rozwoj firmy spedycyjnej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz skład w kajecie. W współczesnym samym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie był jedynie materiałów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi żyć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najpełniejszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To swoiste i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz owoców. Umieszcza się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a razem stanowią idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do ważnego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

http://fr.healthymode.eu/vivese-senso-duo-shampoo-shampoing-contre-la-perte-de-cheveux/

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.