Znajomosc internetowa

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze mamy już o nim jakieś reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak kiedy więc obcuje z wszelkim kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i zanurzamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy nowego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się dawać ją w działanie. Bardzo wygodny etap. Przesuwamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową znajomość i od czasu do czasu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedne błędy, nabieramy poznania oraz wypuszczamy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w sprawność i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim sezonie idzie jak po maśle. Nasza umiejętność jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również prawą radą możemy być maluczkim. Taka wiara w nas żyje. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w prawdziwej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre oraz też zwykłe też. Także kiedy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że możemy liczyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek cierpią na bada, dowiemy się, biorąc sposób w mienie również próbując go, aż do pobrania mistrzostwa.